Офіс президента позиватиметься до "Схем" через сюжет про зустріч Зеленського і Патрушева - Новини - Перший канал
:

Офіс президента позиватиметься до "Схем" через сюжет про зустріч Зеленського і Патрушева


Чекають на спростування й вибачення і звертаються до суду з позовом. Так відреагували на розслідування журналістів програми "Схеми" щодо візиту глави держави в Оман і можливу зустріч там із секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим – в Офісі президента.

Розслідування, оприлюднене вчора, журналісти назвали "Оманлива відпустка". У ньому, зокрема, твердять: чартерний літак, яким президент Зеленський 9 січня повернувся з Оману, раніше прилетів у столицю цієї країни Маскат із Москви. На борту нібито був секретар ради безпеки Росії Микола Патрушев. Посилаються розслідувачі на власні джерела, яких не називають. 5 січня, нагадаю, Офіс президента України повідомив, що Зеленський разом із родиною прилетів в Оман рейсовим літаком за власні гроші.Чекають на спростування й вибачення і звертаються до суду з позовом. Так відреагували на розслідування журналістів програми "Схеми" щодо візиту глави держави в Оман і можливу зустріч там із секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим – в Офісі президента.

Розслідування, оприлюднене вчора, журналісти назвали "Оманлива відпустка". У ньому, зокрема, твердять: чартерний літак, яким президент Зеленський 9 січня повернувся з Оману, раніше прилетів у столицю цієї країни Маскат із Москви. На борту нібито був секретар ради безпеки Росії Микола Патрушев. Посилаються розслідувачі на власні джерела, яких не називають. 5 січня, нагадаю, Офіс президента України повідомив, що Зеленський разом із родиною прилетів в Оман рейсовим літаком за власні гроші.