Музична прем’єра на UA: ПЕРШИЙ! Цикл концертів-автопортретів сучасних українських виконавців - UA: Перший
:
Музична прем’єра на UA: ПЕРШИЙ! Цикл концертів-автопортретів сучасних українських виконавців

Музична прем’єра на UA: ПЕРШИЙ! Цикл концертів-автопортретів сучасних українських виконавців

31 травня 2018

У перший день літа, 1 червня, телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже музичну прем’єру: концерти-автопортрети "Сильна доля". Це не тільки живі концерти у звичному розумінні, це ще й відверті та зворушливі роздуми артистів.

Нова програма виходить в ефір практично "з коліс", лише через два тижні після зйомок. У першому сезоні глядачі зможуть простежити творчий шлях дев’яти популярних українських артистів: гуртів "Антитіла", "Друга Ріка", "ДахаБраха", O.Torvald, Марії Бурмаки, Man Sound, Арсена Мірзояна, Dakh Daughters та Оксани Мухи.

Суспільний мовник ставить перед собою за мету представити широкій аудиторії не просто музикантів, а виконавців, які стали явищами на вітчизняній сцені, які досягли успіху завдяки майстерності та невпинній праці. Їхні історії надихнуть глядачів ніколи не опускати руки та за будь-яких обставин займатися улюбленою справою саме тут і саме зараз, не залишаючи України.

Музичний продюсер розважального напряму ПАТ "НСТУ" Олександр Стасов щиро радіє, що нарешті має змогу показати глядачеві музикантів високого рівня. "Не секрет, що на державному телебаченні технології зупинилися ще на початку цього століття. До останнього часу більшість концертів у телецентрі "Олівець" знімалися під фонограму, тому поважні артисти відмовлялися брати в них участь, щоб не нашкодити своїй професійній репутації. Через це в ефірі почала панувати тільки "фонограмна" естрада, – каже Олександр Стасов. – Наразі ця епоха позаду, і до проектів уже не державного, а суспільного телеканалу почали повертатися справжні улюбленці публіки, які збирають аншлаги по всій Україні та за її межами".

Почути улюблених музикантів наживо та пройти разом із ними шлях до слави ви зможете щоп’ятниці о 21:45. Прем’єру програми "Сильна доля" дивіться 1 червня о 21:45 на UA: ПЕРШИЙ. Герої першого випуску – гурт "Антитіла" – мають чим вас вразити!

Трансляцію програми також можна буде переглянути на сторінці UA: ПЕРШИЙ у Facebook.

Фото: Володимир Шевчук

Читайте також: