UA: ПЕРШИЙ транслюватиме другий етап Кубка світу зі скелетону наживо - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ транслюватиме другий етап Кубка світу зі скелетону наживо

UA: ПЕРШИЙ транслюватиме другий етап Кубка світу зі скелетону наживо

13 грудня 2018

14 грудня телеканал Суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ транслюватиме другий етап Кубка світу зі скелетону. Вперше в історії українського телебачення глядачі мають можливість дивитися видовищні змагання наживо.

Другий етап змагань відбудеться цієї п’ятниці у Вінтерберзі (Німеччина), де змагатиметься і український спортсмен − єдиний скелетоніст України Владислав Гераскевич. На минулому етапі в Сігулді він увійшов до десятки переможців Кубка світу, посівши дев’яте місце. Більше того, український скелетоніст встановив новий особистий рекорд швидкості, який став і рекордом України в скелетоні.

Владислав Гераскевич − наймолодший спортсмен, який бере участь в Кубку світу 2018-19. Потрапити у десятку лідерів для 19-річного спортсмена − чудовий результат і "вищий пілотаж". Владислав не приховує захвату від того, що має честь першим в історії представляти Україну в цьому виді спорту. "Спорт взагалі − це прекрасний спосіб для яскравої самореалізації. А скелетон − це реалізація не лише фізичного розвитку, характеру, тонких відчуттів, а й цілого комплексу технічних знань! Вболівайте за Україну на Кубку світу зі скелетону!" − закликав Владислав Гераскевич українських уболівальників.

Стежте за прямою трансляцією Кубка світу зі скелетону на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та онлайн-платформі, змагання другого етапу – об 11:15 та 13:00 вже цієї п’ятниці, 14 грудня. Вболіваймо за українського скелетоніста разом!

Читайте також: