Визначено фіналістів нацвідбору на Дитяче Євробачення-2019 - UA: Перший
:
Визначено фіналістів нацвідбору на Дитяче Євробачення-2019

Визначено фіналістів нацвідбору на Дитяче Євробачення-2019

13 серпня 2019

Представники оргкомітету національного відбору на Дитяче Євробачення-2019 визначили 10 фіналістів, які змагатимуться за можливість представляти Україну на цьогорічному міжнародному пісенному конкурсі.

До фіналу пройшли:

Послухати пісні та подивитися відеовізитівки 10 фіналістів нацвідбору на Дитяче Євробачення-2019 можна на сайті junior.eurovision.ua.

Членкиня правління UA: Суспільне мовлення Олександра Кольцова зазначила, що практика проведення нацвідбору в онлайн-режимі, запроваджена минулого року через недофінансування, не лише дозволила заощадити кошти компанії, але й зробила участь у конкурсі доступною для ширшої аудиторії.

«Цього року у нас надзвичайно сильний відбір, сильні голоси і багато достойних претендентів. За правилами, ми обираємо лише десятку фіналістів, але насправді юних виконавців, які заслуговують на увагу – більше. Ми щасливі, що у відборі з’являються яскраві та самобутні артисти, які не бояться виходити за жанрові рамки – зокрема хотілось би відзначити Валерію Жиркевич з піснею «Лялька». На жаль, її композиція не увійшла в топ пісень за голосуванням журі, але це дуже перспективна артистка. Також вражаючі вокальні дані й артистизм продемонстували Ярослав Рогальський, Анжеліна Макфарлейн, Марія Андрієвська і ми дуже сподіваємось побачити цих співаків на сцені музичних проєктів Суспільного, адже розвиток дитячого контенту має бути пріоритетом для Суспільного мовника і ми завжди раді підтримати талановитих дітей».

Нагадаємо, з-поміж 10 фіналістів переможця нацвідбору обиратимуть:

  • співачка й членкиня правління UA: Суспільне мовлення Олександра Кольцова,
  • українська співачка та представниця України на Євробаченні-2010 Alyosha,
  • співак і композитор Adam,
  • співачка та композиторка Tanya Sha,
  • музичний продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Олександр Стасов,
  • голова делегації Дитячого Євробачення-2019 від України Оксана Скибінська,
  • виконавчий продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Станіслав Медведєв.

Фінал Дитячого Євробачення-2019 відбудеться 24 листопада у м. Глівіце (Польща).

Читайте також: