Суспільне готує спецпроєкт до річниці Революції гідності - UA: Перший
:
Суспільне готує спецпроєкт до річниці Революції гідності

Суспільне готує спецпроєкт до річниці Революції гідності

25 жовтня 2019

Команда UA: Суспільне мовлення працює над створенням документального фільму, присвяченого подіям Революції гідності. Фільм транслюватимуть на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у День гідності та свободи.

Зйомки відбуваються на місцях, які стали символічними після трагічних подій Революції гідності. У фільмі візьмуть участь відомі діячі культури, активісти, журналісти та політики. Стрічку знімає режисерка-документалістка Сніжана Потапчук, над сценарієм працював Максим Волобоєв. За словами авторів фільму, тема подій Революції гідності дуже важлива для суспільства, і саме такі теми має висвітлювати Суспільний мовник.

Цьогоріч минає шість років від початку Революції гідності. За цей час підросло нове покоління, і творці фільму хочуть нагадати, що відбувалося 2013 року. Також у цьому спецпроєкті вони згадають події Помаранчевої революції та Революції на граніті.

Нагадаємо, у попередні роки UA: Суспільне мовлення також готувало спеціальні ефіри до п’ятої річниці Революції гідності. Зокрема, минулого року на національних телеканалах Суспільного вийшов спецпроєкт «Майдан: Початок», регіональні філії Суспільного підготували спецпроєкти до річниці Революції гідності, а UA: Радіо Культура мовила цього дня з виїзної студії на «Мистецькому арсеналі».

Фотографувала Анастасія Мантач

Читайте також: