Мартін Остердаль стане виконавчим директором «Євробачення» - UA: Перший
:
Мартін Остердаль стане виконавчим директором «Євробачення»

Мартін Остердаль стане виконавчим директором «Євробачення»

20 січня 2020

Шведського телепродюсера Мартіна Остердаля призначили виконавчим директором пісенного конкурсу «Євробачення», а також дитячого конкурсу «Євробачення». Таке рішення прийняли медіадиректор Європейської мовної спілки (ЄМС) Жан-Філіп де Тендер разом із головою наглядової ради «Євробачення» Франком Дітером Фрейлінгом (із суспільного мовника Німеччини ZDF).

«Мартін є ідеальним кандидатом, який продовжить та розвине виняткову роботу, яку здійснив Джон Ола Санд за останнє десятиліття, — коментує медіадиректор Європейської мовної спілки Жан-Філіп де Тендер. — Пісенний конкурс «Євробачення» трансформувався під керівництвом Джона Ола, запроваджуючи нові стандарти в телевізійному виробництві світового класу. Мартін є великим творчим талантом і має неоціненний досвід роботи виконавчим продюсером двох виняткових конкурсів та багатьох інших успішних розважальних шоу. Він прекрасний лідер й оповідач, що важливо для мовної спілки, щоб розвивати найбільшу світову подію живої музики надалі».

Після гранд-фіналу цьогорічного «Євробачення» в Роттердамі (Нідерланди) Мартін Остердаль замінить Джона Ола Санда, який десять років обіймав цю посаду.

Виконавчий керівник пісенного конкурсу «Євробачення» контролює підготовку та організацію заходу від імені Європейської мовної спілки. Разом зі своєю командою вони є основним контактним пунктом для понад 40 членів ЄМС, які беруть участь у конкурсі.

«Пісенний конкурс «Євробачення» — найбільша у світі музична подія в прямому ефірі й найдовше шоу на телебаченні. Його здатність розважати та об’єднувати людей по всій Європі й за її межами унікальна, це те, що ніколи не слід сприймати як належне. Для мене велика честь мати змогу працювати задля його подальшого розвитку й популярності в майбутньому. Я з нетерпінням чекаю, коли долучуся до команди в Женеві в травні», — розповів Мартін Остердаль.

Раніше Мартін Остердаль був програмним директором та комісаром із розваг і спорту у шведській суспільній телемовній організації SVT, де він відповідав за найрейтинговіші шоу в ефірі, а також координував такі дійства, як церемонія нагородження переможців Нобелівської премії та Королівське весілля 2010 року. Він має великий міжнародний досвід у галузі музичної та медіаіндустрії, працював у Великобританії, Росії, США, Німеччині, Нідерландах і Норвегії.

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення та СТБ оголосили імена півфіналістів і третього члена журі Національного відбору на «Євробачення-2020».

Читайте також: