На Суспільному вийде новий сезон «Першої шпальти» в оновленому форматі - UA: Перший
:
На Суспільному вийде новий сезон «Першої шпальти» в оновленому форматі

На Суспільному вийде новий сезон «Першої шпальти» в оновленому форматі

24 січня 2020

На суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує новий сезон програми «Перша шпальта». З 24 січня й відтепер щоп’ятниці о 21:45 економічний проєкт виходимите в новому форматі.

Глядачі побачать нові рубрики: «Дискусія», у якій будуть ставити нетипові запитання важливому гостю, та «Великий репортаж», де ведучі Андрій Юхименко й Олег Гавриш покажуть справжню суть бізнес-процесів. Крім того — будуть професійні коментарі, блоги та багато іншого. У програмі можна буде побачити інтерв’ю з першими особами компаній, представниками органів влади, а також репортажі постійних авторів Суспільного.

«Ми зробили ділову програму, якою можна пишатися. У нас сильний, креативний режисер із великим бекграундом у різних відомих медіапроєктах, молодий талановитий редактор, а також команда класних журналістів, які працюють над діловим виданням The Page, — розповідає автор і ведучий програми «Перша шпальта» Олег Гавриш.Тепер на «Першій Шпальті» багато зйомок, тільки актуальні інтерв’ю зі спікерами, яких справді важливо почути цього тижня. А ще – гострі дискусії та новини, які всі обговорюють. Реалізувати такий проєкт для підприємців можна було тільки разом із Суспільним. Мовник оновлюється, він вже сучасний та яскравий і далі буде ще крутішим. А наша програма, упевнений, буде однією із цеглинок, що стануть в основу будівлі нового суспільного телебачення».

«За п’ять років Суспільне змінилося, стало більш сучасним, технологічним та цікавим. Разом із каналом змінюється й «Перша шпальта». Одним із головних напрямів нашої роботи цього року буде створення продуктів для новітніх медіа разом із Суспільним. Так ми прагнемо залучати молоду, прогресивну аудиторію і змінювати країну», — сказав ведучий програми «Перша шпальта» Андрій Юхименко.

Над програмою працюватиме оновлена команда: новий режисер — Андрій Ігнатенко, сценарист — Дмитро Широбоков, а також журналісти ділового видання The Page. Серед них — редакторка Style PG Яна Панюшкіна та журналісти: Ольга Шульга, Євген Чорновалов і Ната Штука.

Нагадаємо, проєкт «Перша шпальта» виходить на Суспільному з 8 липня 2014 року. Програма інформує українців про ключові події в економіці, бізнесі та на ринках, пояснює, що конкретно ці події означають і чому вони важливі. Ведучі – Андрій Юхименко та Олег Гавриш.

Читайте також: