Результати жеребкування «Євробачення-2020»: Україна виступить у першому півфіналі - UA: Перший
:
Результати жеребкування «Євробачення-2020»: Україна виступить у першому півфіналі

Результати жеребкування «Євробачення-2020»: Україна виступить у першому півфіналі

29 січня 2020

Півфінальний розіграш для пісенного конкурсу «Євробачення-2020» відбувся в мерії Роттердама. Учасник, який цього року представлятиме Україну, виступить у першому півфіналі 12 травня.

Також у першому півфіналі виступатимуть представники Північної Македонії, Білорусі, Литви, Швеції, Словенії, Австралії, Ірландії, Росії, Норвегії, Кіпру, Хорватії, Азербайджану, Мальти, Ізраїлю, Румунії і Бельгії.

У другому півфіналі, що відбудеться 14 травня, свою конкурсну пісню заспівають представники Австрії, Молдови, Польщі, Сан-Марино, Сербії, Ісландії, Чеської Республіки, Греції, Естонії, Данії, Болгарії, Швейцарії, Фінляндії, Вірменії, Латвії, Грузії, Португалії та Албанії.

За правилами країни «Великої п’ятірки» та країна-переможниця «Євробачення-2019» (Нідерланди) одразу потрапляють у фінал конкурсу. Проте для ознайомлення з піснями учасників в ефірі кожного півфіналу глядачам покажуть невеликий уривок із виступу цих країн: Німеччина, Італія та Нідерланди — у першому півфіналі; Франція, Іспанія і Великобританія — у другому півфіналі.

Нагадаємо, прямі ефіри Національного відбору-2020 відбудуться 8, 15 (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ. У журі конкурсу цього року — Андрій Данилко, Тіна Кароль і Віталій Дроздов. Музичний продюсер Національного відбору — Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів — Сергій Притула.

Читайте також: