«Перша шпальта» на Суспільному: про ринок електроенергії, ціни на нафтопродукти та гральний бізнес - UA: Перший
:
«Перша шпальта» на Суспільному: про ринок електроенергії, ціни на нафтопродукти та гральний бізнес

«Перша шпальта» на Суспільному: про ринок електроенергії, ціни на нафтопродукти та гральний бізнес

07 лютого 2020

Сьогодні, 7 лютого, о 21:45 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у програмі «Перша шпальта» ведучі Андрій Юхименко й Олег Гавриш обговорюватимуть найактуальніші події, що сталися за цей тиждень, з експертами.

Ще пів року тому запустили нову модель ринку електроенергії. Уже тепер споживачі платять за електрику різну ціну залежно від часу доби. Хоча повною мірою реформа енергетичних ринків поки не запрацювала. Чого ще чекати споживачам, розповів у програмі «Перша шпальта» голова Комітету Верховної Ради з ПЕК Андрій Герус.

Зміцнення гривні минулого року дало змогу операторам знизити ціни на нафтопродукти в січні на 10–15%. Сприяла цьому й зустріч президента Володимира Зеленського з найбільшими нафтотрейдерами. Що відбувається на ринку, дивіться в інтерв’ю з учасником зустрічі трейдерів і президента — генеральним директором заправної компанії «Сан Ойл» Леонідом Косянчуком.

Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу вже ухвалили в першому читанні. У березні його проголосують остаточно. Ведучі програми «Перша шпальта» поспілкувалися з одним з авторів закону — головою Комітету з економполітики Верховної Ради Дмитром Наталухою, а також з очільником лотерейної компанії «М.С.Л.» Георгієм Ложенком про те, що зміниться в законопроєкті до другого читання і яким він може бути.

Компанія «Болт» разом із деякими іншими службами таксі ініціює ухвалення закону про легалізацію ринку, який здебільшого перебуває в тіні. Це викликало різкий опір безлічі учасників ринку. Чого сподіватися всім, хто працює в цьому бізнесі — розбиралася журналістка «Першої шпальти» Ната Штука.

Читайте також: