Олена Товстенко очолила департамент програм Суспільного телебачення - UA: Перший
:
Олена Товстенко очолила департамент програм Суспільного телебачення

Олена Товстенко очолила департамент програм Суспільного телебачення

08 лютого 2020

Директоркою департаменту програм Суспільного мовника стала Олена Товстенко.

Нова директорка відповідатиме за стратегічне й поточне програмування телеканалу UA: ПЕРШИЙ відповідно до редакційного статуту Суспільного мовника, його місії та цілей. Серед її завдань — формування сітки з огляду на законодавчі й ліцензійні вимоги, визначення обсягів власного виробництва та закупівель, програмування, зважаючи на потреби аудиторії і конкурентне середовище.

Олена Товстенко має 13-річний досвід роботи на телебаченні. Працювала програмною директоркою телеканалу «СІТІ». На посаді генеральної продюсерки телеканалу «Бігуді» в складі «1+1 media» запустила мовлення каналу з нуля. У 2007–2008 роках Олена Товстенко керувала відділом досліджень колишньої Національної телерадіокомпанії України.

«Для мене велика честь долучитися до команди, яка працює над розбудовою суспільного мовлення в Україні. Ставлю перед собою завдання зробити все можливе, щоб аудиторія могла бачити на Суспільному якісний, цікавий, конкурентоспроможний телепродукт», — зазначила Олена Товстенко.

«Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ на порозі великих змін, нас чекає релонч і зміна сітки мовлення. Олена має досвід роботи під час повного перезапуску каналу, розуміє, як знаходити правильний підхід до аудиторії, та знає, наскільки важливий контент для якісного розвитку телеканалу. Знаю, що перед нами непростий період, але вірю — разом ми впораємося», — прокоментував призначення член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін.

Генеральний продюсер UA: ПЕРШИЙ Григорій Тичина відзначив, що на посаді програмної директорки Суспільного з’явилася людина зі стратегічним баченням програмування телеканалу, знанням конкурентного середовища, ринку контенту та поведінки аудиторії.

«Я радий вітати у команді Олену Товстенко», — додав Григорій Тичина. — «Нам потрібно запровадити довгострокову стратегію програмування з півтора-дворічним горизонтом, аби Суспільний мовник отримав можливість пропонувати глядачеві найкращий телеконтент. Цей продукт має працювати на місію Суспільного, викликати інтерес аудиторії та підвищувати рейтинги телеканалу UA: ПЕРШИЙ».

Читайте також: