У «Першій шпальті» обговорять вирубування лісів та як допомогти фермерам - UA: Перший
:
У «Першій шпальті» обговорять вирубування лісів та як допомогти фермерам

У «Першій шпальті» обговорять вирубування лісів та як допомогти фермерам

22 травня 2020

Сьогодні, 22 травня, о 16:55 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у програмі «Перша шпальта» обговорюватимуть найактуальніші події, що сталися за цей тиждень.

За даними Всеукраїнської аграрної ради більшість малих і середніх фермерів — майже 70–80% — продають свій урожай на продовольчих ринках. Після їхнього закриття на карантин через пандемію коронавірусу підприємці втратили основний або ж узагалі єдиний канал продажів. Як налагодити збут фермерської продукції, досліджував журналіст Олег Гавриш.

Читайте також: Документальний серіал «На варті» покажуть на каналі UA: ПЕРШИЙ

В уряді розробляють план виходу з карантину, де цілковите його завершення планують від середини червня. Чого чекати українцям найближчими тижнями, дивіться в інтерв’ю Яни Панюшкіної із заступником міністра охорони здоров’я і головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком.

У Державному агентстві лісових ресурсів України заявили, що в першому кварталі порівняно з аналогічним періодом минулого року обсяг незаконного вирубування лісу в Україні зменшився на 34%. Водночас експорт готових виробів із деревини зріс на 8%. Наскільки серйозні обсяги незаконного вирубування загалом та що робити, якщо ви стали свідком цього, а також чому в Україні горять ліси — розповів голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький журналістці Яні Панюшкіній.

Дивіться економічну програму «Перша шпальта» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ щоп’ятниці о 16:50.

Читайте також: