«Втеча до ідеального міста» — UA: ПЕРШИЙ покаже проєкт ВВС - UA: Перший
:
«Втеча до ідеального міста» — UA: ПЕРШИЙ покаже проєкт ВВС

«Втеча до ідеального міста» — UA: ПЕРШИЙ покаже проєкт ВВС

05 червня 2020

У суботу, 6 червня, на UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра реаліті-шоу BBC «Втеча до ідеального міста». Щосуботи й щонеділі о 17:00 глядачі суспільного телеканалу разом із героями програми мандруватимуть містами Великобританії в пошуках ідеального міста, де вони мріють жити.

Глядачі програми «Втеча до ідеального міста» побачать найцікавіші куточки Великобританії, оповиті духом минулого: портове місто Бідефорд, Арундел із середньовічним замком та Беркхамстед із руїнами замку нормандських королів Х століття. А всіх прихильників життя в екостилі здивують курортне містечко Нерсборо, а також Тотнес, що лежить у межах національного парку Південного Девону, і Шафтесбері на пагорбі Кранборн-Чейз, а це на висоті 215 метрів над рівнем моря.

Читайте також: UA: ПЕРШИЙ покаже австралійське шоу «Фермер шукає дружину»

Ведучі Джонні Ірвін, Нікі Чапман, Соналі Шах та Стів Браун покажуть героям реаліті-шоу, що в невеликих містах жити комфортно. Учасники матимуть нагоду стати господарем зеленого подвір’я і членом дружньої громади, у якій сусіди знають одне одного, та жити в місті з гармонійною інфраструктурою. У кожному випуску програми герої постають перед важливим питанням — чи знайшли вони своє ідеальне місто й ідеальний будинок?

Відкривайте разом із героями реаліті-шоу «Втеча до ідеального міста» нові куточки Великобританії і перспективи життя в невеликих містах щовихідних о 17:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: