Галина Третьякова про скандальні висловлювання й підрахунок середньої зарплати — у програмі «Святі та грішні» - UA: Перший
:
Галина Третьякова про скандальні висловлювання й підрахунок середньої зарплати — у програмі «Святі та грішні»

Галина Третьякова про скандальні висловлювання й підрахунок середньої зарплати — у програмі «Святі та грішні»

03 серпня 2020

У понеділок, 3 серпня, о 21:40 в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ вийде черговий випуск програми «Святі та грішні». Гостею стане голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутатка від фракції «Слуга народу» Галина Третьякова.

Читайте також: Як контролювати проєкт на всіх етапах його реалізації? Безкоштовний вебінар про проєктний менеджмент від Суспільного

У відвертій розмові з ведучою Мирославою Барчук депутатка прокоментує, що мала на увазі недавно під фразою про «неякісних дітей». Також Галина Третьякова розповість, чи належить до «групи Єрмака», хто привів Зеленського до влади та кого із сучасних політиків вважає слабким.

Ведуча програми «Святі та грішні» Мирослава Барчук поговорить із гостею, як трансформувати державні інституції, аби вони були ефективними, та за яким механізмом підраховують середню зарплату українців.

Дивіться програму «Святі та грішні» щотижня о 21:40 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та на YouTube.

Читайте також: