Хто стане міським головою Чернігова й Миколаєва: «Зворотний відлік. Місцеві» на UA: ПЕРШИЙ - UA: Перший
:
Хто стане міським головою Чернігова й Миколаєва: «Зворотний відлік. Місцеві» на UA: ПЕРШИЙ

Хто стане міським головою Чернігова й Миколаєва: «Зворотний відлік. Місцеві» на UA: ПЕРШИЙ

28 вересня 2020

У понеділок, 28 вересня, о 21:35 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у студії «Зворотного відліку. Місцеві» говоритимуть про підготовку до місцевих виборів у Чернігові й Миколаєві.

Читайте також: Суспільне пояснює, як не помилитися з бюлетенями на виборах

До студії суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» для обговорення передвиборчої кампанії в Чернігові запросили: кандидата на посаду міського голови Чернігова від політичної партії «Слуга народу» Юрія Тарасовця, міського голову Чернігова у 2002–2015 роках та кандидата на посаду міського голови від політичної партії «Наш край» Олександра Соколова, кандидата на посаду міського голови Чернігова від партії «За майбутнє» Антона Полякова та кандидата на посаду міського голови Чернігова від партії «Опозиційна платформа — за життя» Вадима Антошина.

Ведучі токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» Мирослава Барчук та Павло Казарін ставитимуть запитання учасникам дискусії. Також до розмови долучаться лідери громадської думки, серед яких: головна редакторка інтернет-видання «Букви» Тетяна Ніколаєнко, головний редактор видання «Delo.ua» Андрій Лохматов, керівник Чернігівського політклубу Олександр Рись та журналіст видання «Рубрика» Віталій Тисячний.

У студії токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» з’ясовуватимуть, чому нардеп від «Слуги народу» Микола Галушко оголосив про вихід із партії та чому політик вважає, що всі місця в списках партії на місцевих виборах заздалегідь продані. Також глядачі дізнаються, чому колишній міський голова Чернігова Олександр Соколов знову вирішив боротися за крісло мера та як змінилися його політичні погляди після виходу з «Партії регіонів».

До обговорення передвиборчої боротьби в Миколаєві запросили: міського голову Миколаєва Олександра Сєнкевича, міського голову Миколаєва у 2013–2015 роках та кандидата на посаду міського голови від партії «За майбутнє» Юрія Гранатурова.

Ведучі розпитають Олександра Сєнкевича, чому нещодавно він вирішив поклястися на Біблії, що ані йому, ані його родині не належав завод із виробництва плитки, і в такий спосіб заявити, що не використовував службового становища.

Також глядачі дізнаються, чому колишній міський голова Юрій Гранатуров тричі змінював політичні партії: упродовж 2005–2014 років був членом «Партії регіонів», 2015 року став співголовою політичної партії «Наш край», а в серпні цього року очолив обласну організацію партії «За майбутнє», яка висунула його кандидатом на посаду міського голови.

На скайп-зв’язку зі студією буде голова передвиборчого штабу партії «Слуга народу» в Миколаївській області Віталій Кім.

Найбільші фейки цьогорічної передвиборчої кампанії в Україні викриватиме Максим Скубенко.

Телеглядачі також мають змогу долучитися до ефіру та поставити своє запитання гостям студії або залишити коментар у Viber за номером (067) 300-6700.

Аудиторія перебуватиме в студії з дотриманням соціальної дистанції та інших санітарних норм.

Дивіться суспільно-політичне токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» щопонеділка о 21:35 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, на всіх регіональних каналах Суспільного й вмикайте трансляцію на ютуб-каналі.

Читайте також: