17 країн підтвердили свою участь у Дитячому Євробаченні-2016 - UA: Перший
:
17 країн підтвердили свою участь у Дитячому Євробаченні-2016

17 країн підтвердили свою участь у Дитячому Євробаченні-2016

28 вересня 2016

Сімнадцять країн візьмуть участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2016. Про це оголосила Європейська мовна спілка (ЄМС).

Наступне покоління молодих зірок Євробачення виступить під час 14-го за ліком конкурсу, що пройде у столиці Мальти Валетті 20 листопада. До речі, це місто прийматиме конкурс вже вдруге за 3 роки.

Цього року до Дитячого Євробачення долучився Кіпр, хоч у минулому році країна й не брала участі. Шанувальники конкурсу побачать на міжнародному фіналі й представника Ізраїлю, який востаннє відправляв свого представника ще в 2012-му. На Дитяче Євробачення – після 10-річної перерви – повертається й Польща. Як і минулого року в Болгарії, участь у міжнародному фіналі на Мальті візьмуть Албанія, Вірменія, Австралія, Білорусь, Болгарія, Грузія, Ірландія, Італія, Нідерланди, Мальта, КЮР Македонія, Росія, Сербія та Україна.

Країни, які братимуть участь у Дитячому Євробаченні-2016 на Мальті:

1. Албанія (RTVSH)
2. Вірменія (Public Television of Armenia)
3. Австралія (SBS)
4. Білорусь (BTRC)
5. Болгарія (BNT)
6. Кіпр (CyBC)
7. Грузія (GPB)
8. Ірландія (TG4)
9. Ізраїль (МБА)
10. Італія (RAI)
11. Мальта (PBS)
12. КЮР Македонія (MKRTV)
13. Нідерланди (AVROTROS)
14. Польща (TVP)
15. Росія (РТР)
16. Сербія (РТС)
17. Україна (NTU)

Конкурс проводитиме Мальтійський суспільний телерадіомовник PBS у Середземноморському конференц-центрі.

У форматі Дитячого Євробачення відбулися певні зміни: вік учасників тепер становить 9-14 років, а сам захід вперше буде проведено в неділю у денний час.

Нагадаємо, що в українському національному відборі на Дитяче Євробачення-2016 перемогла Софія Роль. Саме вона з піснею "Planet craves for love" представить нашу країну в міжнародному фіналі на Мальті.

Читайте також: