:
Телеакадемія

Телеакадемія

"Телеакадемія" є інтегрованим телевізійним продуктом. Проектом, загальна назва якого поєднує п’ять різних за тематичним наповненням, але подібних за спрямуванням програм. Усі вони є своєрідним резонансом того,що сьогодні турбує українську молодь у розмаїтті захопливого, однак непростого життя.

Щопонеділка "Телеакадемія" порушує соціально значущі теми. Молодь є напрочуд чутливим індикатором щодо пекучих проблем, пасіонарним лідером у пошуках оптимальних шляхів розв’язання соціальних "вузликів". Саме на це спрямовується діяльність молодіжного парламенту, волонтерського руху, місія духівництва в зоні АТО, здійснюється реформування міліції, ведеться боротьба з підлітковим алкоголізмом, оприлюднюються наслідки депортації кримських татар тощо. Тематика, котра є актуального для суспільства, розкривається вночі щопонеділка.

Коли ви прагнете відчути, чим дихає молодіжний осередок, представники якого наділені хистом до професії режисера кіно і телебачення, або добре володіють словом, набуваючи навичок журналістського фаху, вмикайте Перший Національний вночі з вівторка на середу. Студенти провідних творчих вишів оприлюднюють власні короткометражні ігрові стрічки, документальні фільми та різножанрові сюжети. У студійних дискусіях з незалежними експертами, серед яких відомі кінорежисери, тележурналісти, кінокритики, мистецтвознавці, ретельно аналізуються здобутки та недоліки студентських курсових та дипломних робіт. Водночас вдається збагнути особливості творчих майстерень, котрі готують фахівців для вітчизняного кінематографа та суспільного телебачення.

Телеглядачам середи "Телеакадемія" пропонує творчі зустрічі з видатними особистостями та майстер-класи провідних фахівців. Щосереди ви маєте унікальну можливість поспілкуватися, приміром, з Богданом Гаврилишиним, або зі Станіславом Чернілевським, чи Мирославою Гонгадзе, чи Ахтемом Сайтаблаєвим, а також Ганною Валенсою, Діаною Клочко та багатьма іншими відомими постатями. До того ж співпраця з Відкритим Університетом Майдану є джерелом найрізноманітнішої та найцікавішої інформації.

Четвер – ніч мистецтва. Молоді (і, навіть, дуже молоді) літератори, художники, композитори, а також студентські творчі колективи презентують свої творчі доробки, у студійних дискусіях оприлюднюють власні тлумачення класичних творів, розмірковують щодо новітніх стилів та напрямків мистецтва. Саме вночі з четверга на п’ятницю ви можете натрапити на допрем’єрний показ нового фільму, ближче познайомитися з його творчою групою, або поспілкуватися з організаторами та учасниками мистецького фестивалю.

Щомісяця ефір першої і третьої п’ятниці належить "Голосу молоді". Так називається спецпроект "Телеакадемії". Навіть з промовистої назви зрозуміло, що жодна думка молодіжної аудиторії, жодна пропозиція, що її висловлює молодь, не не залишається поза увагою громадськості. Відтак важко переоцінити значення спецпроекту з огляду не перспективу розвитку суспільного телебачення в Україні. Адже молодіжний осередок у київський студії упродовж програми має можливість вести дискусію з молоддю, яка мешкає в іншому місті, скажімо, в одному з обласних центрів. Обговорюється тема, що є актуальною для українського суспільства. Триває діалог на рівних правах. Щоправда, у столичній студії перебуває експерт, загальновизнаний фахівець з проблеми, що аналізується.

Почуй голос молоді, познайомся з учасниками програми, відчуй майбутнє України саме вночі першої та третьої п’ятниці у спецпроекті "ТелеАкадемії". Назва миттєво вкарбовується у пам’яті – "Голос молоді".