Володимир Горянський - Ведучі - Перший канал
:
Володимир Горянський

Володимир Горянський

Народився в шахтарському містечку Кадіївка. Нині це місто Стаханов на Луганщині.

Закінчив Дніпропетровське театральне училище. Після цього працював актором Дніпропетровського російського драматичного театру імені Максима Горького. Певний час працював і в Севастопольському театрі.

У 1996 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого, де отримав спеціальність "Організація і управління театрально-видовищними підприємствами".

У 2008 році отримав звання народного артиста України. Двічі лауреат професіональної театральної премії "Київська пектораль". Крім театру і кіно, у моєму житті є місце і для музики – у 2006 році випустив диск романсів "Негромкий вальс".

Зіграв понад 60 ролей у кіно. З 1989 року і по теперішній час граю в Київському державному академічному театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. Люблю грати негативних персонажів – у таких ролях більше простору для дій. Світлі герої зазвичай одноманітні.

Окрім роботи в театрі, брав участь у кількох телепроектах. Завдяки програмі "Подорожуй Перший" на Першому Національному я по-справжньому відкрив для себе Україну.