:
Тімур Мірошниченко

Тімур Мірошниченко

Народився 9 березня 1986 року вКиєві.

Під час навчання у столичній гімназії "Троєщина" активно займався футболом. Проте згодом це захоплення змінилося на інше – я з головою поринув у шкільний КВК, яким продовжив займатися вже студентом. Можна сказати, що саме КВК дав мені необхідні навички для подальшої роботи на телебаченні, адже ніякої профільної вищої освіти у мене доти не було.

Закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю "психологія". Ще першокурсником взяв участь у студентському фестивалі "Березневі паростки", де дістав звання "Кращий конферансьє". Відтоді на всіх концертах і перфомансах, які відбувалися в університеті, був ведучим. Бувало й таке, що за місяць мені доводилося вести понад два десятки подій. Тож опинившись на телебаченні, я вже мав необхідний багаж знань і навичок, на відміну від багатьох випускників спеціалізованих вишів.

У 2005 році мене запросили працювати ведучим ток-шоу "Студія 5" на Першому Національному. Того ж року я ставкоментатором Дитячого Євробачення. Працюю над конкурсами Євробачення й донині – коментатором, ведучим національних відборів і міжнародних конкурсів в Україні, супровідних програм. Маю у цій сфері і кумира – це британський коментатор Террі Уоган, який вже понад 30 років працює на цьому пісенному конкурсі і зумів перетворити його на власне шоу. Я не впевнений, що так само хочу присвятити Євробаченню 30 років , але до 30 конкурсів дійти точно можна. Мрію спробувати себе ведучим "дорослого" Євробачення, бо дитячі конкурси у 2009-му та 2013-му в Києві вже вів. А для цього треба зовсім небагато – щоб хтось з українців повторив успіх Руслани.

У 2008 році вирішив здобути фахову освіту і вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого на спеціальність "режисер телебачення".

Серед моїх теперішніх захоплень – прямий ефір, швидка їзда, подорожі та футбол. Моє життєве кредо – ставити високі цілі та досягати їх.