:
Інна Москвіна

Інна Москвіна

Інна Москвіна народилася на Закарпатті. За освітою філологиня української мови й літератури.

Перший досвід журналістки отримала під час навчання в Ужгородському національному університеті наприкінці 90-х. За ініціативи одного з викладачів університету на Закарпатській обласній телерадіокомпанії почала виходити розважальна програма «Очима студентів», і однією з ведучих запропонували стати Інні.

По завершенню університету працювала у школі за фахом майже 2 роки.

У 2000 році повернулася на телебачення в ужгородську телерадіокомпанію «Край-ТБ», де навчилася основ роботи на телебаченні й відпрацювала вибори 2002 року. Після цього працювала на «Вуличному ТБ».

Потім за сімейними обставинами Інна Москвіна переїхала до Харкова і влаштувалася у медіагрупу «Об’єктив» (нині «MediaPort»). Працювала спершу кореспондентом, а згодом редактором та ведучою новин. За словами Інни, це була справжня школа новинної журналістики. Найцінніші знання та досвід вона отримала саме там.

2005-го її запросили на роботу на телеканал «1+1» ведучою ранкових новин, а згодом — на новини телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

У 2016-му Інна вела підсумкову авторську програму тижня «Перші про головне. Деталі» на каналі «ZIK». У липні 2018 року вона звільнилася з ZIK і повернулася до Харкова, де потрапила на суспільний канал UA: ХАРКІВ.

У березні 2020 року Інна Москвіна приєдналася до команди UA: ПЕРШИЙ: спочатку ведучою телемарафону «На карантині», а потім стала однією з ведучих прямоефірної програми «Суспільна студія».

З серпня 2021 року стала ведучою соціальної програми «По-людськи». Інна переймається долею кожного гостя і в ефірі разом з експертами аналізує реальні історії людей, що пережили непросту подію.

Інна має двох дітей (хлопчика й дівчинку).

За словами Інни Москвіної, телебачення для неї — це все: робота і відпочинок, стиль життя, засіб для існування, головний біль і найбільша радість.

Любить книги і хороше кіно.