:
Роман Сухан

Роман Сухан

Журналіст, редактор, ведучий телепрограм.

Народився в селі Князівка Рівненської області. Закінчив факультет інформатики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у Києві, а також інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Працював на «5 каналі» кореспондентом програми «Час новин» та журналістом програми «Час підсумки», за яку у 2011 році отримав номінацію «Найкращий репортер» у межах професійної премії «Телетріумф» за матеріал про теракт у Мінську. У 2012 році розпочав роботу спеціальним кореспондентом телеканалу «Україна». Через три роки повернувся на «5 канал» як ведучий щоденного марафону «Україна понад усе».

Працював продюсером новин у київському офісі британської корпорації BBC та брав участь у проєкті журналістських розслідувань у празькому офісі «Радіо Свобода».

В жовтні 2019 року почав працювати в команді суспільного мовника редактором програми «Тема дня». Паралельно був ведучим «Новин» та спеціальних проєктів. З березня 2020-го — ведучий передачі «Суспільна студія» на Першому каналі Суспільного Мовлення.