Наталія Седлецька - Ведучі - Перший канал
:
Наталія Седлецька

Наталія Седлецька

Народилася у 1987 році в Києві.

Вищу освіту здобула в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "тележурналістика", захистила ступінь магістра.

Професійну діяльність розпочала у 2009 році, влаштувавшись працювати журналістом-розслідувачем програми "Знак оклику!" на телеканалі ТВі. Через 3 роки вже готувала на ТВі власну програму про корупцію у бюджетній сфері "Тендер News", де була й ведучою. Проте у 2013 році, після скандальної зміни керівництва та власника телеканалу, звільнилася разом із більшістю колективу.

У 2013-му подалася на стипендію імені Вацлава Гавела. Здобула перемогу в конкурсі та на 2013-2014 академічний рік отримала стипендію, яка дає можливість журналістам попрацювати під керівництвом фахівців "Радіо Вільна Європа" і "Радіо Свобода" в штаб-квартирі у Празі.

Навесні 2014-го я отримала пропозицію від української служби "Радіо Свобода" підготувати проект нової телевізійної програми. Так було розроблено концепцію програми "Схеми" – про політичну корупцію і зловживання владою. Концепція була схвалена у Празі у штаб-квартирі "Радіо Свобода"/"Радіо Вільна Європа".

Підготувала багато публікацій для українських і закордонних видань. Перемогла у низці конкурсів журналістських розслідувань, є членом міжнародної мережі журналістів-розслідувачів "Східноєвропейський та центральноазійський центр журналістських розслідувань" (OCCRP), членом руху "Стоп цензурі!".