Алла Тулинська - Ведучі - Перший канал
:
Алла Тулинська

Алла Тулинська

Народилася 4 січня 1990 року на сонячному півострові Крим.

З дитинства відрізнялася безпосередністю та цілеспрямованістю. Можливо, саме ці риси стали запорукою моїх творчих талантів. Під час навчання в університеті встигла змінити три факультети, і хоч я політолог за фахом, вже кілька років працюю телеведучою.

Була ведучою проекту "Ресторатор", який ми зняли під егідою Міністерства курортів і туризму Криму. До закриття телеканалу "MTV Україна" вела шоу "Open Space" и "MTV News".

У 2012 році отримала титул "Віце-королева Криму".

Головне моє хобі – вивчати життя, бо я дуже допитлива й емоційна. З літератури віддаю перевагу класиці – із задоволенням читаю твори Достоєвського, Булгакова, Тургенєва. До сучасної літератури ставлюся скептично. Люблю слухати ліричну музику. Хорошими вважаю фільми, під час перегляду яких не засинаю на десятій хвилині.

Разом із Володимиром Горянським та Геннадієм Попенком веду надзвичайно цікавий проект "Подорожуй Першим!". Мені здається що ця програма – чудова нагода закохатися в Україну. Адже кожна поїздка дає можливість подивитися на культуру, менталітет, побут різних регіонів країни, знайти їхні спільні та відмінні риси. Зараз це як ніколи доречно!