Музей - Перший Національний
:

Виставки

Виставки

02 квітня 2015

"ТелеВисота"

Фотовиставка "ТелеВисота" присвячена Київському телецентру на Мельникова, 42, який розпочав свою роботу 30 грудня 1992 року. В основу виставкової експозиції лягли історія проекту, спорудження, таємниці телецентру, а також 20-річна телевізійна доля "Олівця", а також проекти, які першими вийшли в ефір з новеньких студій. Результатом копіткої дослідницької роботи стали прес-конференція з ветеранами телебачення, відео про таємні закапелки "Олівця", оприлюднення невідомих раніше фактів телевізійної висотки.

"Перші на українському телеекрані"

Фотовиставка про перших дикторів українського телеекрану не лише з Києва, а й Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Чернівців та інших міст. Саме вони розпочинали еру українського телебачення в 50-60-х роках минулого сторіччя, і саме цей період телевізійної історії – унікально-автентичний. Оскільки регіональні телестудії ще не були об’єднані єдиною телевізійною мережею, тож мали своє неповторне творче обличчя.

У роботі взяли участь та надали інформацію 14 обласних телерадіокомпаній. У виставці представлені фото 30 ведучих, всього зібрано понад 50 унікальних світлин. Нині дослідницька робота триває. Докладніше про виставку – за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6Hq0UkFYEI0

"Музей музичний"

Це серія подій та заходів, які допомагають дізнатись більше про світ музики та звуку на телебаченні. У межахпроекту вже відбулися: авторська екскурсія народної артистки України, телеведучої Оксани Пекун для учнів Київської спеціалізованої музичної школи імені М. Лисенка, які також відвідали музей-світлицю програми "Фольк-music", майстер-клас звукорежисури для хористів дитячого колективу Держкомтелерадіо України, вперше оприлюднена унікальна відеохроніки про дитячий музичний фестиваль "Пісня скликає друзів" та чарівний Червоний рояль Алли Мигай.