Музей - Перший Національний
:

Школа юного екскурсовода

Школа юного екскурсовода "TVгід"

02 квітня 2015

До свого 10-річчя Музей телебачення відкриває Школу юного екскурсовода "TVгід".

Що це? Це унікальна можливість потрапити на телеканал UΛ:Перший, з якого почалося українське телебачення, вивчити його історію, побачити як сьогодні роблять програми та навчитись розповідати іншим про казкову країну під назвою "Телебачення".

Для кого? Для допитливих десятирічних однолітків музею! Якщо Ваша дитина вроджений оратор, любить виступати, не боїться публіки і телекамери – ласкаво просимо до нас. Якщо ж вона лише мріє стати майстерним спікером – навчимо!

Як це? Програма "TVгід" розрахована на 5 занять по 3 години. Включає теоретичні знання з історії та сьогодення телебачення та необхідні публічній персоні практичні навички: техніку мови, роботу з емоціями, мімікою, позою, жестами; вміння складати текст виступу, впевнено відчувати себе перед мікрофоном та телекамерою, володіти увагою "живої" аудиторії.

Які умови участі? Записатися до школи можна впродовж лютого, надіславши нам заявку, яка прикріплена до події 24 лютого на нашій сторінці у Facebook у розділі "Календар екскурсій". Остаточна дата презентації програми Школи стане відомою, коли збереться необхідна кількість заявок. Подача заявки та участь у зустрічі-презентації не зобов’язує до навчання у Школі.

Де це відбуватиметься? Школа юного екскурсовода діятиме в Музеї телебачення, студіях та приміщеннях телецентру. Чекаємо Вас за адресою: Київ, вул. Мельникова, 42. Контактний телефон +38(044)481-51-61.