Стали відомі імена членів українського журі на Євробаченні-2018 - Новини - Перший канал
:

Стали відомі імена членів українського журі на Євробаченні-2018


Які будуть оцінювати конкурсантів. Очолить журі музичний продюсер та кліп-мейкер Віталій Климов. Він працював з гуртами "Океан Ельзи" і "Табула раса". Також у складі – співачки Alloise та Христина Соловій, саунд-продюсер Артур Данієлян та радіоведучий Денис Жупник. А от резервним членом журі стане співачка Анна Заклецька.

Рішення національного журі цьогоріч оголошуватиме лідерка гурту ONUKA – Наталія Жижченко. Це перший досвід співачки у такій ролі на міжнародному пісенному конкурсі. Торік вона долучилася до Євробачення, що проходило в Києві. Разом зі своїм проектом ONUKA та з Національним оркестром народних інструментів виступила під час фіналу пісенного конкурсу.Які будуть оцінювати конкурсантів. Очолить журі музичний продюсер та кліп-мейкер Віталій Климов. Він працював з гуртами "Океан Ельзи" і "Табула раса". Також у складі – співачки Alloise та Христина Соловій, саунд-продюсер Артур Данієлян та радіоведучий Денис Жупник. А от резервним членом журі стане співачка Анна Заклецька.

Рішення національного журі цьогоріч оголошуватиме лідерка гурту ONUKA – Наталія Жижченко. Це перший досвід співачки у такій ролі на міжнародному пісенному конкурсі. Торік вона долучилася до Євробачення, що проходило в Києві. Разом зі своїм проектом ONUKA та з Національним оркестром народних інструментів виступила під час фіналу пісенного конкурсу.

Інші новини