Північно-атлантична рада НАТО закликала Росію повернути Україні контроль над Кримом - Новини - Перший канал
:

Північно-атлантична рада НАТО закликала Росію повернути Україні контроль над Кримом


Про це йдеться у заяві, опублікованій з нагоди п’ятої річниці російської анексії півострова. "Це порушення суверенітету і територіальної цілісності України є серйозним порушенням міжнародного права і викликом євроатлантичній безпеці. Ми рішуче засуджуємо цей акт, якого ми не визнаємо ніколи", – сказано в документі.

Європейський Союз ніколи не визнає Крим російським. Так на початку засідання Ради ЄС сказала високий представник Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні. Вона закликала розслідувати всі випадки порушення прав людини в анексованому Криму і звільнити політв’язнів. Могеріні наголосила, що міжнародна спільнота й далі підтримує Україну. Прикладом цього є запровадження нових санкцій проти росіян за агресію в керченській протоці.Про це йдеться у заяві, опублікованій з нагоди п’ятої річниці російської анексії півострова. "Це порушення суверенітету і територіальної цілісності України є серйозним порушенням міжнародного права і викликом євроатлантичній безпеці. Ми рішуче засуджуємо цей акт, якого ми не визнаємо ніколи", – сказано в документі.

Європейський Союз ніколи не визнає Крим російським. Так на початку засідання Ради ЄС сказала високий представник Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні. Вона закликала розслідувати всі випадки порушення прав людини в анексованому Криму і звільнити політв’язнів. Могеріні наголосила, що міжнародна спільнота й далі підтримує Україну. Прикладом цього є запровадження нових санкцій проти росіян за агресію в керченській протоці.