Затримали підприємця, що надавав послуги рафтингу білоруським туристам - Новини - Перший канал
:

Затримали підприємця, що надавав послуги рафтингу білоруським туристам


Вантажівка з якими вчора впала в річку на Івано-Франківщині. Це – голова Федерації рафтингу Прикарпаття. Йому закидають "випуск в експулуатацію технічно несправних засобів". Про це Суспільному розповіла речниця обласної прокуратури Надія Теслін. Сьогодні і підприємцю, і водію оголосять підозру. Згодом виберуть запобіжний захід. Прокуратура проситиме про два місяці тримання під вартою.

Кореспонденти Суспільного намагаються зв’язатися із затриманим підприємцем чи його адвокатом. Водій же вантажівки, як установила експертиза, був напідпитку. Давати коментарі кореспондентам Суспільного вчора відмовився. Машина, в якій було 23 білоруські туристи, впала у воду з сорокаметрової кручі в селі Красник Верховинського району. Ця дорога веде, зокрема, до гори Піп Іван та водних карпатських маршрутів. Троє людей загинуло. В інших – забиття та переломи. Білоруси їхали сплавлятися гірською річкою Чорний Черемош.Вантажівка з якими вчора впала в річку на Івано-Франківщині. Це – голова Федерації рафтингу Прикарпаття. Йому закидають "випуск в експулуатацію технічно несправних засобів". Про це Суспільному розповіла речниця обласної прокуратури Надія Теслін. Сьогодні і підприємцю, і водію оголосять підозру. Згодом виберуть запобіжний захід. Прокуратура проситиме про два місяці тримання під вартою.

Кореспонденти Суспільного намагаються зв’язатися із затриманим підприємцем чи його адвокатом. Водій же вантажівки, як установила експертиза, був напідпитку. Давати коментарі кореспондентам Суспільного вчора відмовився. Машина, в якій було 23 білоруські туристи, впала у воду з сорокаметрової кручі в селі Красник Верховинського району. Ця дорога веде, зокрема, до гори Піп Іван та водних карпатських маршрутів. Троє людей загинуло. В інших – забиття та переломи. Білоруси їхали сплавлятися гірською річкою Чорний Черемош.