Юрію Гримчаку готують підозру - Новини - Перший канал
:

Юрію Гримчаку готують підозру


Хабар у 480 тисяч доларів: НАБУ, СБУ та Генпрокуратура затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника.

Відбулося це вчора ввечері. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ. У відомстві сказали, що затримані підозрюються у вимаганні 1,1 мільйона доларів хабара. За словами генпрокурора Юрія Луценка, затримані «вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень». Правоохоронці підозрюють їх у шахрайстві в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від 5 до 12 років з конфіскацією майна.Хабар у 480 тисяч доларів: НАБУ, СБУ та Генпрокуратура затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника.

Відбулося це вчора ввечері. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ. У відомстві сказали, що затримані підозрюються у вимаганні 1,1 мільйона доларів хабара. За словами генпрокурора Юрія Луценка, затримані «вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень». Правоохоронці підозрюють їх у шахрайстві в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від 5 до 12 років з конфіскацією майна.