У Києві відбулася зустріч Володимира Зеленського з Біньяміном Нетаньягу - Новини - Перший канал
:

У Києві відбулася зустріч Володимира Зеленського з Біньяміном Нетаньягу


Володимир Зеленський закликав Ізраїль визнати голодомор – геноцидом українського народу. Про це президент сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу в Києві. Також Зеленський запросив ізраїльських бізнесменів працювати в Україні в будівництві доріг, інфраструктури, медичній, освітній та АйТі сферах.

Крім того, під час зустрічі було підписано низку угод. Серед них – про розширення зони вільної торгівлі між країнами.

Це перший візит ізраїльського прем’єра до України за останні 20 років. Церемонія зустрічі розпочалася о 10:30 в Маріїнському палаці. Там Біньяміна Нетаньягу зустрів президент України Володимир Зеленський. Потому – вони розмовляли за зачиненими дверима.Володимир Зеленський закликав Ізраїль визнати голодомор – геноцидом українського народу. Про це президент сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу в Києві. Також Зеленський запросив ізраїльських бізнесменів працювати в Україні в будівництві доріг, інфраструктури, медичній, освітній та АйТі сферах.

Крім того, під час зустрічі було підписано низку угод. Серед них – про розширення зони вільної торгівлі між країнами.

Це перший візит ізраїльського прем’єра до України за останні 20 років. Церемонія зустрічі розпочалася о 10:30 в Маріїнському палаці. Там Біньяміна Нетаньягу зустрів президент України Володимир Зеленський. Потому – вони розмовляли за зачиненими дверима.