Президент Росії Володимир Путін прилетів до Франції обговорювати Україну - Новини - Перший канал
:

Президент Росії Володимир Путін прилетів до Франції обговорювати Україну


Літак сів у Марселі, звідти Путін гелікоптером перелетів до літньої резиденції французького президента – форту Брегансон. Серед тем переговорів – відновлення зустрічей на найвищому рівні у нормандському форматі, ядерна угода з Іраном та війна в Сирії. А також двосторонні відносини.

До початку переговорів Еммануель Макрон та Володимир Путін зробили заяви для журналістів. Президент Франції сказав, що повернення Росії до "Великої вісімки" залежить від прогресу у вирішенні ситуації відносно України. Подробиці розкаже журналістка Радіо Свобода Євгенія Руденко.Літак сів у Марселі, звідти Путін гелікоптером перелетів до літньої резиденції французького президента – форту Брегансон. Серед тем переговорів – відновлення зустрічей на найвищому рівні у нормандському форматі, ядерна угода з Іраном та війна в Сирії. А також двосторонні відносини.

До початку переговорів Еммануель Макрон та Володимир Путін зробили заяви для журналістів. Президент Франції сказав, що повернення Росії до "Великої вісімки" залежить від прогресу у вирішенні ситуації відносно України. Подробиці розкаже журналістка Радіо Свобода Євгенія Руденко.