:

Кабінет міністрів погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА


Про це на брифінгу після засідання уряду розповів його очільник Олексій Гончарук. Тепер урядову ухвалу передадуть президентові, який і має прийняти остаточне рішення. Гончарук же на брифінгу натякнув на вплив бізнесмена Столара на Кличка і додав, що звільнив би краще його, а не колишнього боксера.

Кличко ж таке рішення Кабміну назвав незаконним.

Віталія Кличка обрали на позачергових виборах 2014-го. Від 5 червня того ж року він обіймає посаду Київського міського голови, а з 25 червня – Голови Київської міської адміністрації. Згідно з рішенням Конституційного суду 2003-го року, головою КМДА може бути лише той, кого обрали міським головою Києва.Про це на брифінгу після засідання уряду розповів його очільник Олексій Гончарук. Тепер урядову ухвалу передадуть президентові, який і має прийняти остаточне рішення. Гончарук же на брифінгу натякнув на вплив бізнесмена Столара на Кличка і додав, що звільнив би краще його, а не колишнього боксера.

Кличко ж таке рішення Кабміну назвав незаконним.

Віталія Кличка обрали на позачергових виборах 2014-го. Від 5 червня того ж року він обіймає посаду Київського міського голови, а з 25 червня – Голови Київської міської адміністрації. Згідно з рішенням Конституційного суду 2003-го року, головою КМДА може бути лише той, кого обрали міським головою Києва.