:

Колишнім нардепам від "Опоблоку" Олександру Вілкулу та Дмитру Колєснікову оголосили про підозру


Про це кореспондентам Суспільного повідомила працівниця пресслужби Генпрокуратури, втім імені свого не назвала. Так, Олександра Вілкула підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, що спричинило збитків на понад 12 мільйонів гривень. Мова йде про проведення гірничих робіт, що призвело до знищення родючого грунту на приватних землях. А Дмитрові Колєсніку закидають сприяння незаконній приватизації двох цехів оборонного підприємства, коли він був головою агентства Держмайна.

Торік зняти депутатську недоторканність з двох депутатів "Опозиційного блоку" – Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова рекомендував депутатам регламентний комітет. З відповідним проханням звернувся колишній генпрокурор Юрій Луценко. За його словами, обох нардепів підозрюють у зловживанні службовим становищем, що завдало державі збитків. Однак, депутатської недоторканності тоді верховна рада не зняла ані з співголови фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула, ані з депутата "Опозиційного блоку" Дмитра Колєснікова.Про це кореспондентам Суспільного повідомила працівниця пресслужби Генпрокуратури, втім імені свого не назвала. Так, Олександра Вілкула підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, що спричинило збитків на понад 12 мільйонів гривень. Мова йде про проведення гірничих робіт, що призвело до знищення родючого грунту на приватних землях. А Дмитрові Колєсніку закидають сприяння незаконній приватизації двох цехів оборонного підприємства, коли він був головою агентства Держмайна.

Торік зняти депутатську недоторканність з двох депутатів "Опозиційного блоку" – Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова рекомендував депутатам регламентний комітет. З відповідним проханням звернувся колишній генпрокурор Юрій Луценко. За його словами, обох нардепів підозрюють у зловживанні службовим становищем, що завдало державі збитків. Однак, депутатської недоторканності тоді верховна рада не зняла ані з співголови фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула, ані з депутата "Опозиційного блоку" Дмитра Колєснікова.