Закон про столицю в першому читанні ухвалили народні депутати - Новини - Перший канал
:

Закон про столицю в першому читанні ухвалили народні депутати

Четвер, 03 жовт. 2019  13:55


"За" – 244 парламентарі. У документі йдеться – посади міського голови столиці та очільника Київської міськдержадміністрації мають займати дві окремі особи . Зараз Володимир Кличко ці посади поєднує – розповідає народний депутат від партії "слуга народу" Ірина Верещук.

Закон підтримали нардепи переважно зі "Слуги народу". Жодна інша фракція чи група не голосували за законопроєкт. Серед них і нардеп від "голосу" Андрій Осадчук.

"Не в інтересах Києва, не в інтересах киян" так прокоментував міський голова Віталій Кличко законопроєкт про столицю, який Верховна Рада уже ухвалила у першому читанні.

24 липня голова Офісу Президента Андрій Богдан передав до Кабміну подання з вимогою звільнити Віталія Кличка з посади голови київської міськадміністрації. Подання Кабінет міністрів підтримав. Після – група депутатів від "Слуги народу" на чолі з Олександром Ткаченком, який раніше заявляв про наміри очолити Київ, передала до Верховної ради законопроєкт, який має розділити посади міського голови столиці й очільника київської міськадміністрації.