Роковини смерті Катерини Гандзюк - Новини - Перший канал
:

Роковини смерті Катерини Гандзюк


Торік, 4 листопада, в лікарні померла радниця Херсонського мера Катерина Гандзюк. У липні жінку облили сірчаною кислотою біля її будинку, кілька місяців вона провела в лікарні, перенесла понад 10 операцій. Наші кореспонденти зустрілися з батьком Катерини – Віктором та її близькими друзями. Їхні спогади – далі.

Замовник убивства Катерини Гандзюк міг бути не один. Про це напередодні сказав заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков. Проте, прізвищ правоохоронці не називають. До відповідальності притягнуто 5 осіб. Це так звана група Торбіна – безпосередні виконавці. Вони дicтали від трьох з половиною до 6 років позбавлення волі. Ігоря Павловського, колишнього помічника нардепа Миколи Паламарчука, заарештували рік тому. Його підозрюють у причетності до нападу. Він, за версією слідства, знав про замах, але приховував це. Кримінальний авторитет – Олексій Левін, якого слідчі вважають одним з організаторів злочину, перебуває в розшуку. Він виїхав з України. Голова Херсонської облради Владислав Мангер, який може бути замовником нападу на Катю Гандзюк, – за рішенням суду, вніс заставу майже два з половиною мільйони гривень. Слідство щодо Мангера припинено 16 липня.Торік, 4 листопада, в лікарні померла радниця Херсонського мера Катерина Гандзюк. У липні жінку облили сірчаною кислотою біля її будинку, кілька місяців вона провела в лікарні, перенесла понад 10 операцій. Наші кореспонденти зустрілися з батьком Катерини – Віктором та її близькими друзями. Їхні спогади – далі.

Замовник убивства Катерини Гандзюк міг бути не один. Про це напередодні сказав заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков. Проте, прізвищ правоохоронці не називають. До відповідальності притягнуто 5 осіб. Це так звана група Торбіна – безпосередні виконавці. Вони дicтали від трьох з половиною до 6 років позбавлення волі. Ігоря Павловського, колишнього помічника нардепа Миколи Паламарчука, заарештували рік тому. Його підозрюють у причетності до нападу. Він, за версією слідства, знав про замах, але приховував це. Кримінальний авторитет – Олексій Левін, якого слідчі вважають одним з організаторів злочину, перебуває в розшуку. Він виїхав з України. Голова Херсонської облради Владислав Мангер, який може бути замовником нападу на Катю Гандзюк, – за рішенням суду, вніс заставу майже два з половиною мільйони гривень. Слідство щодо Мангера припинено 16 липня.