Під Офісом президента протестують підприємці - Новини - Перший канал
:

Під Офісом президента протестують підприємці


Кількість товарів змешиться, а ціни зростуть. Таке обіцяють малі підприємці, які від ранку страйкують під Офісом президента. Їх близько п’яти сотень, приїхали з різних областей – розповіли кореспонденту Суспільного в поліції діалогу. Підприємці просять Володимира Зеленського скасувати закони, які він нещодавно підписав. Документи, зокрема, зобов’язують усіх підприємців установити касові апарати, а також надсилати в податкову чеки через інтернет.

За словами організаторів, страйкувати планують до вечора. Поки що до них з Офісу Президента ніхто не вийшов. Наші кореспонденти намагаються дістати коментар працівників установи.Кількість товарів змешиться, а ціни зростуть. Таке обіцяють малі підприємці, які від ранку страйкують під Офісом президента. Їх близько п’яти сотень, приїхали з різних областей – розповіли кореспонденту Суспільного в поліції діалогу. Підприємці просять Володимира Зеленського скасувати закони, які він нещодавно підписав. Документи, зокрема, зобов’язують усіх підприємців установити касові апарати, а також надсилати в податкову чеки через інтернет.

За словами організаторів, страйкувати планують до вечора. Поки що до них з Офісу Президента ніхто не вийшов. Наші кореспонденти намагаються дістати коментар працівників установи.