МЗС України направило Росії ноту з вимогою віддати захоплені кораблі ВМСУ - Новини - Перший канал
:

МЗС України направило Росії ноту з вимогою віддати захоплені кораблі ВМСУ


Повідомити координати і час повернення українських катерів "Бердянськ", "Нікополь" та буксира "Яни Капу", захоплених рік тому, – вимагає від Росії Україна. Таку ноту надіслали в Москву, сказав міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

25-го листопада 2018-го російські силовики обстріляли й захопили військові катери "Бердянськ", "Нікополь" та буксир "Яни Капу". У полон тоді потрапило 24 українські моряки. У травні цього року трибунал ООН з морського права зобов’язав Росію віддати судна і звільнити українців. Військовополонені повернулися додому внаслідок обміну "35 на 35", який відбувся 7 вересня.Повідомити координати і час повернення українських катерів "Бердянськ", "Нікополь" та буксира "Яни Капу", захоплених рік тому, – вимагає від Росії Україна. Таку ноту надіслали в Москву, сказав міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

25-го листопада 2018-го російські силовики обстріляли й захопили військові катери "Бердянськ", "Нікополь" та буксир "Яни Капу". У полон тоді потрапило 24 українські моряки. У травні цього року трибунал ООН з морського права зобов’язав Росію віддати судна і звільнити українців. Військовополонені повернулися додому внаслідок обміну "35 на 35", який відбувся 7 вересня.