Розводити війська на ділянці Петрівське – Богданівка почнуть 7 листопада - Новини - Перший канал
:

Розводити війська на ділянці Петрівське – Богданівка почнуть 7 листопада


А наступного дня опівдні відводитимуть сили й засоби. Але, якщо сім днів протримається тиша. Про це повідомив командувач Операції об’єднаних сил – Володимир Кравченко. За його словами, відповідного листа надіслали ОБСЄ.

Перше цього року розведення сил відбулося в Станиці Луганській у червні. На другій ділянці – у Золотому – процес закінчився минулої п’ятниці. Тепер у місті триває розмінування. Розвести війська на трьох ділянках у Тристоронній контактній групі домовилися ще 2016-го. Але тоді це не вдалося. Сторони звинувачували одна одну в зриві домовленостей.А наступного дня опівдні відводитимуть сили й засоби. Але, якщо сім днів протримається тиша. Про це повідомив командувач Операції об’єднаних сил – Володимир Кравченко. За його словами, відповідного листа надіслали ОБСЄ.

Перше цього року розведення сил відбулося в Станиці Луганській у червні. На другій ділянці – у Золотому – процес закінчився минулої п’ятниці. Тепер у місті триває розмінування. Розвести війська на трьох ділянках у Тристоронній контактній групі домовилися ще 2016-го. Але тоді це не вдалося. Сторони звинувачували одна одну в зриві домовленостей.