Гончарук назвав головні цифри оновленого бюджету – 2020 - Новини - Перший канал
:

Гончарук назвав головні цифри оновленого бюджету – 2020


Мінімальні пенсія та зарплата наступного року можуть збільшитися. Це заплановано в проєкті бюджету, який Кабмін подав Верховній Раді на друге читання, – розказав сьогодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Мінімальну платню планують підняти на 500 гривень – до чотирьох тисяч семисот двадцяти трьох гривень. Мінімальна пенсія, згідно з проєктом бюджету, становитиме – 1672 гривні. Середній курс долара в самому кошторисі не закладено, але в макропрогнозі уряду – це 27 гривень за долар. Грошей на субсидії всім, хто її потребує, теж має вистачити – сказав прем’єр.

Щодо інших видатків. За словами прем’єра, на освіту планують витратити більш як 145 мільярдів гривень, що майже на 23 мільярди більше, ніж 2019-го. Видатки на національну безпеку та оборону становитимуть понад 245 мільярдів гривень. Це майже на 40 мільярдів більше, ніж цього року. Загальні видатки на охорону здоров’я – 113 мільярдів гривень. На соціальні виплати – більш як 293 мільярди. А на ремонт та будівництво доріг планують надати більш як 73 мільярди гривень.Мінімальні пенсія та зарплата наступного року можуть збільшитися. Це заплановано в проєкті бюджету, який Кабмін подав Верховній Раді на друге читання, – розказав сьогодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Мінімальну платню планують підняти на 500 гривень – до чотирьох тисяч семисот двадцяти трьох гривень. Мінімальна пенсія, згідно з проєктом бюджету, становитиме – 1672 гривні. Середній курс долара в самому кошторисі не закладено, але в макропрогнозі уряду – це 27 гривень за долар. Грошей на субсидії всім, хто її потребує, теж має вистачити – сказав прем’єр.

Щодо інших видатків. За словами прем’єра, на освіту планують витратити більш як 145 мільярдів гривень, що майже на 23 мільярди більше, ніж 2019-го. Видатки на національну безпеку та оборону становитимуть понад 245 мільярдів гривень. Це майже на 40 мільярдів більше, ніж цього року. Загальні видатки на охорону здоров’я – 113 мільярдів гривень. На соціальні виплати – більш як 293 мільярди. А на ремонт та будівництво доріг планують надати більш як 73 мільярди гривень.