Поліція відкрила кримінальне провадження проти Портнова через тиск на журналістів - Новини - Перший канал
:

Поліція відкрила кримінальне провадження проти Портнова через тиск на журналістів

Четвер, 07 лист. 2019  14:24


Кримінальне провадження за фактом висловлювань колишнього заступника глави адміністрації президента часів Януковича, а нині ведучого 112-го каналу – Андрія Портнова, щодо журналістів Радіо Свобода – відкрила поліція. Про це Суспільному повідомила речниця Національної поліції Оксана Блищик.

Сам Андрій Портнов у своєму телеграм-каналі написав: зареєструє в поліції симетричну заяву щодо журналістів Радіо Свобода. Про незаконне стеження й перешкоджання професійній діяльності. Суспільне зараз намагається додзвонитися до Андрія Портнова.

Кілька днів тому Андрій Портнов у соцмережах Фейсбук і Телеграм оприлюднив персональні дані члена знімальної групи програми "Схеми". Це спільний проєкт "Радіо Свобода" й телеканалу "ЮА: Перший". Згодом Фейсбук видалив обліковий запис Портнова. Сам же Портнов сказав, що він має редакційне завдання: "інформувати суспільство про протиправну діяльність осіб, які займаються незаконною оперативно-розшуковою діяльністю". Керівництво "Радіо Свобода" засудило розголошення персональних даних. Після Євромайдану Портнов виїхав з України і 5 років перебував у Відні. Додому повернувся в травні, а наприкніці жовтня став ведучим телеканалу "112".