Залишити під вартою генерал-майора Дмитра Марченка вирішили у Київському апеляційному суді - Новини - Перший канал
:

Залишити під вартою генерал-майора Дмитра Марченка вирішили у Київському апеляційному суді

Четвер, 28 лист. 2019  15:42


Начальника управління матеріального забезпечення Збройних сил, підозрюють у закупівлі неякісних бронежилетів для армії. Сам Марченко брав участь у засіданні в режимі відеозв’язку, адже перебуває під арештом. Його захисники просили звліьнити чоловіка на поруки. Апеляцію суд задовольнив частково – розмір застави зменшили з 76 до 20 мільйонів гривень. Марченко вважає таке рішення суду несправедливим.

А під судом відбулася акція на підтримку Дмитра Марченка, понад пів сотні людей, зокрема, військові та волонтери прийшли, із вимогою – змінити суддю, який розглядає цю справу.

5-го листопада слідчі ДБР оголосили підозри п’ятьом високопосадовцям Міноборони. За даними слідства, саме Марченко у змові зі ще чотирма посадовцями закупив 11 тисяч неякісних бронежилетів. 11 листопада Печерський райсуд Києва ухвалив взяти Марченка під варту на 2 місяці з альтернативою застави понад 76 мільйонів гривень. Ще у липні Дмитро Марченко особисто демонстрував представникам ЗМІ, як перевіряють бронежилети, перш ніж доправити їх до війська. Тоді екземпляр для балістичної експертизи обирали журналісти. І він витримав перевірку.