:

Країни забирають своїх громадян з Китаю через поширення коронавірусу


Ще один літак з українцями, яких забрали з Китаю, сів у столичному аеропорту "Бориспіль". Рейсом Санья–Київ додому повернулося 257 пасажирів, сповістила речниця Контрольно-пропускного пункту "Київ" Світлана Бурда. Людей уже оглянули медики. За попередньою інформацією, симптомів вірусу не виявили. Пасажири кажуть, почуваються добре.

Вивозять своїх громадян й інші країни. Натепер у Китаї від коронавірусу померло 213 людей. Майже десять тисяч інфіковано. Такі дані Китайської національної комісії з охорони здоров’я. На карантині – 16 міст.Ще один літак з українцями, яких забрали з Китаю, сів у столичному аеропорту "Бориспіль". Рейсом Санья–Київ додому повернулося 257 пасажирів, сповістила речниця Контрольно-пропускного пункту "Київ" Світлана Бурда. Людей уже оглянули медики. За попередньою інформацією, симптомів вірусу не виявили. Пасажири кажуть, почуваються добре.

Вивозять своїх громадян й інші країни. Натепер у Китаї від коронавірусу померло 213 людей. Майже десять тисяч інфіковано. Такі дані Китайської національної комісії з охорони здоров’я. На карантині – 16 міст.