Зеленський звільнив Богдана і призначив Єрмака главою Офісу президента - Новини - Перший канал
:

Зеленський звільнив Богдана і призначив Єрмака главою Офісу президента

Вівторок, 11 лют. 2020  13:40


Замість Андрія Богдана, Офіс президента очолить Андрій Єрмак. На офіційному сайті Офісу президента з’явилися укази: перший про звільнення Богдана, другий – про призначення Єрмака. Суспільне зараз намагається отримати коментар речниці президента чи представників Офісу. Поки що на дзвінки нам не відповіли.

У інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна Володимир Зеленський сказав – у його команді є конфлікти, які заважають працювати. І, щоб такого не було, стовідсотково потрібно когось втрачати. Окрім цього, за словами президента, в офісі йому не вистачає людей, яким він міг би довіряти.

Андрій Богдан у травні очолив адміністрацію президента, згодом його офіс. До цього був особистим адвокатом бізнесмена Ігоря Коломойського. Свою політичну кар’єру Богдан розпочав 2007-го – тоді балотувався до Верховної Ради, але не пройшов. Був, зокрема, помічником народного депутата Андрія Портнова, працював в урядах Юлії Тимошенко та Миколи Азарова. У серпні оприлюднили фото заяви Богдана про відставку, але без дати та підпису.

Андрій Єрмак до призначення керівником Офісу президента був помічником глави держави. Супроводжував Володимира Зеленського на міжнародних зустрічах. За освітою – правник. До роботи в президентському офісі кілька років продюсував фільми.