Конкурс Євробачення у Нідерландах скасовано через пандемію коронавірусу - Новини - Перший канал
:

Конкурс Євробачення у Нідерландах скасовано через пандемію коронавірусу


Про це повідомила Європе́йська спі́лка радіомо́влення і телеба́чення, яка організовує конкурс. Євробачення проходило щорічно протягом 64 років. Конкурс відбудеться наступного в Роттердамі, де мав був відбутися цього разу.

Цього року у головному пісенному конкурсі повинні були взяти участь представники 41 країни. Так, на "Євробачення" мали повернутися учасники з Болгарії та України, які не брали участь 2019 року. Україну цього року на пісенному конкурсі мав представляти гурт Go-A, який переміг в нацвідборі з українськомовною піснею "Соловей".Про це повідомила Європе́йська спі́лка радіомо́влення і телеба́чення, яка організовує конкурс. Євробачення проходило щорічно протягом 64 років. Конкурс відбудеться наступного в Роттердамі, де мав був відбутися цього разу.

Цього року у головному пісенному конкурсі повинні були взяти участь представники 41 країни. Так, на "Євробачення" мали повернутися учасники з Болгарії та України, які не брали участь 2019 року. Україну цього року на пісенному конкурсі мав представляти гурт Go-A, який переміг в нацвідборі з українськомовною піснею "Соловей".