У мережі ширяться кадри силового арешту киянина за порушення карантину: поліція показала своє відео - Новини - Перший канал
:

У мережі ширяться кадри силового арешту киянина за порушення карантину: поліція показала своє відео

Вівторок, 07 квіт. 2020  22:04


Ось так за порушення карантину затримували киянина Вадима Мусевича в подільському районі Києва. Це відео він оприлюднив сам у себе у фейсбуці. Стверджує, гуляв із вагітною дружиною і дворічним сином в лісопарку, а потім зайшли на дитячий майданчик. Було це 4 квітня – ще до посилення карантинних обмежень. В парку тоді ще можна було гуляти, а от на дитячих майданчиках – вже ні. Можемо подивитися відео, яке знімала дружина Вадима.

Вадим розповів, що після цього його відвезли в поліцейський відділок і протримали там десь зо дві години – складали протокол. Потім відпустили. Каже – буде оскаржувати дії поліції, бо вважає, що до нього невиправдано застосували силу.

А ось це відео – оприлюднила сама поліція подільського району. Можемо подивитися уривок з нього.

За словами прес-офіцера поліції, тепер Вадиму загрожує покарання за двома статтями: порушення карантину і злісна непокора поліції. За першу загрожує штраф від 17 тисяч гривень до 34-ьох. За непокору, крім штрафу, можуть додати і громадські роботи на термін до двох місяців.