СБУ прокоментувала інтерв’ю Дмитра Гордона з терористом самоназваної "ДНР" Ігорем Гіркіним - Новини - Перший канал
:

СБУ прокоментувала інтерв’ю Дмитра Гордона з терористом самоназваної "ДНР" Ігорем Гіркіним

Вівторок, 19 трав. 2020  13:48


Попри заяви Гордона, що питання були погоджені з українськими спецслужбами – речниця СБУ Олена Гітлянська нашій кореспондентці телефоном сказала – їй про це нічого не відомо. Більше говорити не захотіла. У відповіді на запит "Бібісі Україна" – в СБУ повідомили, що вивчать інтерв’ю. Своєю чергою заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов в коментарі виданню "Українська правда" сказав, така журналістська робота є цінною як доказ злочинів проти України. Нині наші кореспонденти намагаютсья дізнатися, чи погоджував Дмитро Гордон перед інтерв’ю свої питання з Генпрокуратурою, як він заявив після публікації інтерв’ю з колишнім ватажком терористів.

Чи отримував хтось матеріали від Дмитра Гордона в міжнародному суді ООН в Гаазі – нині намагаються дізнатися наші кореспонденти. Сьогодні ми неодноразово телефонували Дмитрові Гордону, але він на дзвінки Суспільного не відповідає.

За останні два тижні Гордон випустив одразу два інтерв’ю з людьми, які за українським та міжнародним законодавством є злочинцями. Вчора Гордон опублікував свою розмову з офіцером запасу російської ФСБ і колишнім ватажком бойовиків самоназваної "ДНР" Ігорем Гіркіним із псевдонімом Ігор Стрєлков. Основні теми – війна на Донбасі та збитий малазійський Боїнг МН-17. 11-го ж травня Гордон взяв інтерв’ю з Наталією Поклонською, яка до анексії Криму була прокурором Криму, а після незаконного голосування на окупованому півострові стала депутаткою російської Держдуми.