ДБР вирішує що робити з записом розмови, на якому говорять Петро Порошенко та Джо Байден - Новини - Перший канал
:

ДБР вирішує що робити з записом розмови, на якому говорять Петро Порошенко та Джо Байден


Що робити з аудіозаписами, котрі передав нардеп Андрій Деркач, в Держбюро розслідувань ще вирішують. Про це сказали Суспільному в прес-службі відомства. Позафракційний депутат оприлюднив запис розмови, на якому, як стверджує, говорять п’ятий президент Петро Порошенко і колишній віце-президент США, а нині кандидат в президенти, Джо Байден. Йдеться, зокрема, про мільярд доларів кредитних гарантій. За словами Деркача, гроші Америка обіцяла дати Україні. В обмін та мала зберегти схеми, що існують в компанії Бурісма – каже нардеп. Вважає, що це свідчить про тиск на Україну. Розмови каже були записані у 15-16-му роках.

У прес-службі Петра Порошенка на дзвінки не відповідають. Позицію партії Європейська солідарність, яку він очолює, Суспільному озвучив нардеп Володимир Ар’єв. Каже, аудіозаписи – це операція Кремля. заради дискредитації України і щоб штучно втягнути її в американську виборчу кампанію.Що робити з аудіозаписами, котрі передав нардеп Андрій Деркач, в Держбюро розслідувань ще вирішують. Про це сказали Суспільному в прес-службі відомства. Позафракційний депутат оприлюднив запис розмови, на якому, як стверджує, говорять п’ятий президент Петро Порошенко і колишній віце-президент США, а нині кандидат в президенти, Джо Байден. Йдеться, зокрема, про мільярд доларів кредитних гарантій. За словами Деркача, гроші Америка обіцяла дати Україні. В обмін та мала зберегти схеми, що існують в компанії Бурісма – каже нардеп. Вважає, що це свідчить про тиск на Україну. Розмови каже були записані у 15-16-му роках.

У прес-службі Петра Порошенка на дзвінки не відповідають. Позицію партії Європейська солідарність, яку він очолює, Суспільному озвучив нардеп Володимир Ар’єв. Каже, аудіозаписи – це операція Кремля. заради дискредитації України і щоб штучно втягнути її в американську виборчу кампанію.