Зеленський очолив антикорупційну Нацраду і ввів туди Авакова - Новини - Перший канал
:

Зеленський очолив антикорупційну Нацраду і ввів туди Авакова


Про зміни повідомили на сайті Президента. Заступником Зеленського в раді став керівник Офісу глави держави – Андрій Єрмак. Крім нього та Авакова, до складу увійшли, зокрема, очільник СБУ Іван Баканов, секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов та генпрокурор Ірина Венедіктова. А от Віталія Шабуніна з антикорупційної ради виключили.

Востаннє склад Національної ради з питань антикорупціїної політики Володимир Зеленський змінював у червні минулого року. Вона має радити президенту, як ліпше боротися з хабарництвом в Україні і аналізувати антикорупційні законопроєкти. Чому Зеленський оновив раду знову і чому запросив Авакова – ми намагаємося дізнатися у представників Офісу президента.Про зміни повідомили на сайті Президента. Заступником Зеленського в раді став керівник Офісу глави держави – Андрій Єрмак. Крім нього та Авакова, до складу увійшли, зокрема, очільник СБУ Іван Баканов, секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов та генпрокурор Ірина Венедіктова. А от Віталія Шабуніна з антикорупційної ради виключили.

Востаннє склад Національної ради з питань антикорупціїної політики Володимир Зеленський змінював у червні минулого року. Вона має радити президенту, як ліпше боротися з хабарництвом в Україні і аналізувати антикорупційні законопроєкти. Чому Зеленський оновив раду знову і чому запросив Авакова – ми намагаємося дізнатися у представників Офісу президента.