:

У Києві на Старообухівській трасі в жахливій ДТП загинула родина


Водія, який вчора врізався в автівку з п’ятьма людьми – затримали. Слідчі готуються повідомити йому про підозру – розповіла Суспільному речниця столичної прокуратури Надія Максимець. Чоловікові загрожує до 10 років за ґратами. Сама аварія сталася вчора надвечір, на Старообухівській трасі, за 5 кілометрів від Києва. Автомобіль Mercedes вилетів на зустрічну смугу й зіткнувся з автрівкою в якій їхала родина. Мама, тато і восьмирічна дівчинка загинули одразу. Двох неповнолітніх хлопчиків забрали в лікарню – розповіли нам у столичному Охматдиті. За словами речниці прокуратури – один з них вночі помер. Як показав тест на драгері – водій Мерседеса був п’яний, на офіційні результати нині очікують.

Що з хлопчиком, який єдиний вижив у аварії, намагалися дізнатися наші кореспонденти. Речниця Охмадиту Ольга Бобунова сказала – родичі заборонили коментувати його стан.Водія, який вчора врізався в автівку з п’ятьма людьми – затримали. Слідчі готуються повідомити йому про підозру – розповіла Суспільному речниця столичної прокуратури Надія Максимець. Чоловікові загрожує до 10 років за ґратами. Сама аварія сталася вчора надвечір, на Старообухівській трасі, за 5 кілометрів від Києва. Автомобіль Mercedes вилетів на зустрічну смугу й зіткнувся з автрівкою в якій їхала родина. Мама, тато і восьмирічна дівчинка загинули одразу. Двох неповнолітніх хлопчиків забрали в лікарню – розповіли нам у столичному Охматдиті. За словами речниці прокуратури – один з них вночі помер. Як показав тест на драгері – водій Мерседеса був п’яний, на офіційні результати нині очікують.

Що з хлопчиком, який єдиний вижив у аварії, намагалися дізнатися наші кореспонденти. Речниця Охмадиту Ольга Бобунова сказала – родичі заборонили коментувати його стан.