:

У Києві вбили колишнього народного депутата України Олега Калашнікова


Цю інформацію підтвердила речник міністра Внутрішніх справ Наталія Стативко. За її словами, Калашнікова застрелили за місцем проживання, міліцію викликали о пів на восьму вечора.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що порушено кримінальну справу. Й оголосив основні версії, які розглядає міліція. Перша – це вбивство через політичну діяльність, в тому числі через те, що Калашніков організовував Антимайдан у Маріїнському парку. Друга версія – його бізнес-діяльність, третя – особисті відносини, четверта – вбивство з метою пограбування. Геращенко додав, що розглядаються й інші версії.Цю інформацію підтвердила речник міністра Внутрішніх справ Наталія Стативко. За її словами, Калашнікова застрелили за місцем проживання, міліцію викликали о пів на восьму вечора.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що порушено кримінальну справу. Й оголосив основні версії, які розглядає міліція. Перша – це вбивство через політичну діяльність, в тому числі через те, що Калашніков організовував Антимайдан у Маріїнському парку. Друга версія – його бізнес-діяльність, третя – особисті відносини, четверта – вбивство з метою пограбування. Геращенко додав, що розглядаються й інші версії.

Інші новини