:

Міський голова Полтави побився з нардепом Капліним


Бійка в Полтаві. Пристрасті розгорілися між міським головою та народним депутатом. Громадські активісти вимагали внести до порядку денного сесії міськради питання про зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті. Міський голова був проти. Сварка переросла в штурханину. Зрештою мер Олександр Мамай зачинився у кабінеті. Нардеп Сергій Каплін вимагав ламати двері, бо міському голові, мовляв, погано. Робити цього не стали. Згодом міський голова сам вийшов з приміщення, буквально з боєм прорвався через кордон опонентів і спробував поїхати з місця пригоди. Та активісти заблокували машину. Мер натиснув на газ і травмував депутата міської ради Олександра Шамоту.

За фактом ДТП працівники Державтоінспекції склали протокол. Мера відвезли до відділення міліції. Та за кілька годин відпустили. Уже по обіді сесія міськради відбулася. Тепер у міліції лежать дві заяви: від Олександра Шамоти – про наїзд на нього мера – та від Олександра Мамая – про те, що його побив Сергій Каплін. Правоохоронці вирішують, чи розпочинати кримінальне провадження.Бійка в Полтаві. Пристрасті розгорілися між міським головою та народним депутатом. Громадські активісти вимагали внести до порядку денного сесії міськради питання про зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті. Міський голова був проти. Сварка переросла в штурханину. Зрештою мер Олександр Мамай зачинився у кабінеті. Нардеп Сергій Каплін вимагав ламати двері, бо міському голові, мовляв, погано. Робити цього не стали. Згодом міський голова сам вийшов з приміщення, буквально з боєм прорвався через кордон опонентів і спробував поїхати з місця пригоди. Та активісти заблокували машину. Мер натиснув на газ і травмував депутата міської ради Олександра Шамоту.

За фактом ДТП працівники Державтоінспекції склали протокол. Мера відвезли до відділення міліції. Та за кілька годин відпустили. Уже по обіді сесія міськради відбулася. Тепер у міліції лежать дві заяви: від Олександра Шамоти – про наїзд на нього мера – та від Олександра Мамая – про те, що його побив Сергій Каплін. Правоохоронці вирішують, чи розпочинати кримінальне провадження.

Інші новини